Washington - Saint Thomas Uçak Bileti

Washington - Saint Thomas Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Saint Thomas Yerel Saat 09:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2570 KM

Washington - Saint Thomas Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Washington - Saint Thomas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Saint Thomas Uçak Biletleri

UA United Airlines 15 Haziran 2023
Washington Ankara 24.127 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 16 Haziran 2023
Washington İstanbul 69.441 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 14 Eylül 2023
Ankara Saint Thomas Island 14.757 TL
Satın Al
UA United Airlines 06 Temmuz 2023
İstanbul Saint Thomas Island 14.921 TL
Satın Al

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.

Washington - Saint Thomas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Washington - Saint Thomas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Washington - Saint Thomas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2570 KM kadardır.
Washington ve Saint Thomas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Washington - Saint Thomas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines firmalarıdır.
Washington - Saint Thomas arasında Sea Plane Base, Saint Thomas Island, Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanları kullanılmaktadır.