Washington - Jackson Uçak Bileti

Washington - Jackson Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Jackson Yerel Saat 16:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1390 KM

Washington - Jackson Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Washington - Jackson Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Jackson Uçak Biletleri

UA United Airlines 15 Haziran 2023
Washington Ankara 24.127 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 16 Haziran 2023
Washington İstanbul 69.441 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 17 Haziran 2023
İstanbul Jackson 30.278 TL
Satın Al
XQ SunExpress 22 Eylül 2023
İzmir Jackson 16.543 TL
Satın Al

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.

Washington - Jackson Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Washington - Jackson arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Washington - Jackson arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1390 KM kadardır.
Washington ve Jackson arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Washington - Jackson arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Comair Inc. firmalarıdır.
Washington - Jackson arasında Hawkins Field, Jackson Evers Intl, Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanları kullanılmaktadır.