Toronto Reykjavik Uçak Bileti

Toronto - Reykjavik Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Reykjavik Yerel Saat 08:15
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4200 KM

Toronto - Reykjavik Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Toronto - Reykjavik Uçak Biletleri

Toronto - Reykjavik Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Toronto - Reykjavik Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Reykjavik Hakkında

Reykjavik, yeryüzünde kutuplara en yakın mesafede bulunan şehir İzlanda’nın başkenti olmaktadır. Ülkenin genel nüfusuna bakıldığında yarısının bu şehirde yaşadığı görülmektedir. Balıkçılık alanında oldukça gelişmiş bir şehir olmakta ve adaları, boğazları, koyları ve sahil alanları ile oldukça farklı bir yerleşim merkezidir. Bu özelliklere rağmen şehrin iklimi kış aylarında ortalama -1 seviyelerinde olmaktadır. Şehirde enerji olarak Jeotermal ısıtma sistemi bulunmaktadır. Özellikle seracılık yapılan şehirde bu şekilde ısıtma sistemi ile üretimler yapılmaktadır. Bu nedenle dünyanın en temiz havasına sahip şehri de olmaktadır. Yaz aylarında festivallerin eksik olmadığı bir alan olan şehir içerisinde çok sayıda eğlence mekânı da bulunmaktadır. Hediyelik eşya üzerinde pek çok ünlü mağazada alışveriş alanında bulabilirsiniz.

Toronto - Reykjavik Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Reykjavik arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Reykjavik arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4200 KM kadardır.
Toronto ve Reykjavik arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Reykjavik arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada firmalarıdır.
Toronto - Reykjavik arasında Keflavik Intl, Reykjavik Dom, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Reykjavik Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  -4°C
 • açık
  Cum
  açık
  -2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • açık
  Pzt
  açık
  -4°C

Haritada Reykjavik