Toronto - Kelowna Uçak Bileti

Toronto - Kelowna Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kelowna Yerel Saat 01:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3090 KM

Toronto - Kelowna Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Toronto - Kelowna Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto - Kelowna Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Kelowna arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Kelowna arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3090 KM kadardır.
Toronto ve Kelowna arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Kelowna arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Caspian Airlines, Air Canada, World Airways firmalarıdır.
Toronto - Kelowna arasında Kelowna, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Kelowna Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  11°C
 • açık
  Cmt
  açık
  12°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  12°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  14°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  9°C

Haritada Kelowna

Kelowna Havalimanları