Tangier - Brüksel Uçak Bileti

Tangier - Brüksel Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Brüksel Yerel Saat 17:10
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1860 KM

Tangier - Brüksel Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Tangier - Brüksel Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Tangier - Brüksel Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tangier - Brüksel arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Tangier - Brüksel arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1860 KM kadardır.
Tangier ve Brüksel arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Tangier - Brüksel arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ryanair, Royal Air Maroc, Air Arabia Maroc, Jetairfly firmalarıdır.
Tangier - Brüksel arasında Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn, Ibn Batouta havalimanları kullanılmaktadır.

Brüksel Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  16°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  17°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  15°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  18°C
 • açık
  Paz
  açık
  18°C

Haritada Brüksel

Tangier Havalimanları