Taitung Taipei Uçak Bileti

Taitung - Taipei Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Taipei Yerel Saat 15:56
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 250 KM

Taitung - Taipei Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Taitung - Taipei Uçak Biletleri

Taitung - Taipei Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Taitung - Taipei Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Taitung - Taipei Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Taitung - Taipei arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Taitung - Taipei arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 250 KM kadardır.
Taitung ve Taipei arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Taitung - Taipei arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde UNI Airways, Mandarin Airlines firmalarıdır.
Taitung - Taipei arasında Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan, Taitung havalimanları kullanılmaktadır.

Taipei Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  27°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  22°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  20°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  16°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  16°C

Haritada Taipei