Skiathos - Atina Uçak Bileti

Skiathos - Atina Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Atina Yerel Saat 10:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 130 KM
Atina Hızlı Erişim

Skiathos Atina Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Skiathos - Atina Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Skiathos - Atina arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Skiathos - Atina arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 130 KM kadardır.
Skiathos ve Atina arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Skiathos - Atina arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Sky Express, Hahn Air, Aegean Airlines firmalarıdır.
Skiathos - Atina arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, Alex Papadiamantis havalimanları kullanılmaktadır.
Atina Hava Durumu
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  19°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  17°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  17°C
 • açık
  Per
  açık
  14°C
 • açık
  Cum
  açık
  16°C
Haritada Atina
Skiathos İnişli Uçak Seferleri
Skiathos Havalimanları
Atina Araç Kiralama Konumları