Senegal Uçak Bileti Satın Al

Senegal Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Dakar

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

221

Başkent

Dakar

En Ucuz Senegal Uçak Biletleri


AT Royal Air Maroc 27 Şubat 2023
İstanbul Cap Skirring 9.255 TL
Satın Al
EK Emirates 27 Şubat 2023
İstanbul Cap Skirring 17.140 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Senegal arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Senegal uçak bileti fiyatı 9.255,09 TL kadardır.
Bakel, Cap Skirring, Kaolack, Kedougou, Kolda, Matam, Niokolo Koba, Podor, Richard Toll, Saint Louis, Simenti, Tambacounda, Yoff, Ziguinchor havalimanı Senegal uçuşlarında kullanılır.
Senegal Uçak Bileti

Senegal Hakkında

Batı Afrika’nın en istikrarlı ülkelerinden biri kesinlikle sıkıcı değil: Başkent, Dakar ülkeye baş döndürücü, sokak dolandırıcısı dolu bir başlangıçtır. Gorée Adası ve Yoff ve N’Gor plajları yavaş ve tembel ritimler tıkırdatırken yarımadanın ucunda konumlanmış olan zerafet kaos, gürültü, enerjik pazar ve parlayan gece hayatı ile buluşuyor. Kuzey Senegal’de, Unesco Dünya Mirası sit alanı olan Saint-Louis’in gizemli başkenti sömürgeye ait mimari ve çekici ulusal parklara yakınlığı ile baştan çıkarıyor. Petite Côte ve Cap Skiring boyunca, geniş plaj şeritleri işareti ve Casamance Nehri’nin geniş deltaları küçük iskelekuşunun parıltılı kanatlarından pembe flamingoların görkemli duruşlarına kadar yüzlerce kuş türünü ortaya çıkarıyor. İster kentsel Afrika’nın akım belirleyicileri ile haşır neşir olun ister doğanın sesleri ve düşünceleriniz ile yalnız kalın, Senegal’de yerinizi bulacaksınız.

Senegal Yönüne Uçan Havayolları