Seattle - Omaha Uçak Bileti

Seattle - Omaha Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Omaha Yerel Saat 11:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2190 KM
Omaha Hızlı Erişim

Seattle Omaha Seferli Firmalar

Seattle Hakkında

Seattle, ABD sınırları içerisinde yer almakta ve Washington eyaletine bağlı olmaktadır. Şehrin ismi burada daha önce yaşamış olan Kızılderili kabilelerinin önderinden gelmektedir. Kanada’da altın bulunmasından sonra, altın avcıları bu alana yığılma yapmış ve ara kısımda bulunan bu şehirde bu ticaretten dolayı oldukça kalkınmıştır. Pek çok popüler müzik grubunun çıkış yaptığı şehir olarak ta anılan şehir, Starbucks kafelerinin de doğduğu yer olmaktadır. Doğal konumu itibari ile karla kaplı bir mekânın arka kısmında yemyeşil bahçeler bulunabilmektedir. Nemli ve canlı bir iklime sahip olan şehir zümrüt ünvanını sahiptir. Gezilip görülebilecek çok önemli mekânları bulunmaktadır. Bunlar arasında uçak müzesi, Spece Needle, Experience Music Project, Pioneer Square, Original Stabuck yer almaktadır.
Seattle - Omaha Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Seattle - Omaha arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Seattle - Omaha arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2190 KM kadardır.
Seattle ve Omaha arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Seattle - Omaha arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines firmalarıdır.
Seattle - Omaha arasında Millard, Eppley Airfield, Boeing Fld Intl, Lake Union Spb, Seattle Tacoma havalimanları kullanılmaktadır.
Omaha Hava Durumu
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  28°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  24°C
 • açık
  Çar
  açık
  27°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  27°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  27°C
Haritada Omaha