Sao Paulo Sao Jose Do Rio Preto Uçak Bileti

Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Jose Do Rio Preto Yerel Saat 10:41
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 410 KM

Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Uçak Biletleri

Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 410 KM kadardır.
Sao Paulo ve Sao Jose Do Rio Preto arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lan Airlines, Tam Linhas Aereas, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Swiss firmalarıdır.
Sao Paulo - Sao Jose Do Rio Preto arasında Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos, Sao Jose Do Rio Preto havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Sao Jose Do Rio Preto