Sao Paulo Orlando Uçak Bileti

Sao Paulo - Orlando Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Orlando Yerel Saat 04:25
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6880 KM

Sao Paulo - Orlando Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Orlando Uçak Biletleri

Sao Paulo - Orlando Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Sao Paulo - Orlando Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Sao Paulo - Orlando Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Orlando arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Orlando arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6880 KM kadardır.
Sao Paulo ve Orlando arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Orlando arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Tam Linhas Aereas, American Airlines firmalarıdır.
Sao Paulo - Orlando arasında Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Orlando Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  15°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  20°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  23°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  25°C

Haritada Orlando