Sao Paulo Bogota Uçak Bileti

Sao Paulo - Bogota Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Bogota Yerel Saat 03:06
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4320 KM

Sao Paulo - Bogota Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Bogota Uçak Biletleri

Sao Paulo - Bogota Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Bogota Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Bogota Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Bogota arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Bogota arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4320 KM kadardır.
Sao Paulo ve Bogota arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Bogota arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Avianca, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas firmalarıdır.
Sao Paulo - Bogota arasında Eldorado, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Bogota Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  10°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  11°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C

Haritada Bogota