Roma Addis Ababa Uçak Bileti

Roma - Addis Ababa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Addis Ababa Yerel Saat 10:31
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4470 KM

Roma - Addis Ababa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Roma - Addis Ababa Uçak Biletleri

Roma - Addis Ababa Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Roma - Addis Ababa Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Roma Hakkinda

Roma, İtalya’nın Lazio bölgesinin başkenti olmakta ve şehir statüsünün yanında özel komün özelliği de bulunmaktadır. Katoliklerin ruhani lideri olan Papa’nın da bulunduğu bağımsız bir devlet olan Vatikan’ı da içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle Roma iki devletin birden başkenti olmaktadır. Avrupa’nın yüz ölçümü olarak en kalabalık şehirleri arasında yer almakta bunun yanında tek başına İtalya’nın milli gelirinin yüzde 6,5’ini karşılar. Üzerinde yedi adet tepesi bulunan Roma, tarihi ve simgesel yerleri ile oldukça zengin bir kenttir. Antik dönemlere ait çok önemli medeniyet kalıntılarının yer aldığı şehirde mutlaka görülmesi gereken pek çok tarihi eser bulunmaktadır. Kolezyum, Panteon, Centro Storico gibi yerlerin yanında açık hava müzesi olabilecek mekânları da barındırmaktadır.

Roma - Addis Ababa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Roma - Addis Ababa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Roma - Addis Ababa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4470 KM kadardır.
Roma ve Addis Ababa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Roma - Addis Ababa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ethiopian Airlines, Aegean Airlines, TAP Portugal firmalarıdır.
Roma - Addis Ababa arasında Bole Intl, Ciampino, Fiumicino havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Addis Ababa