Rio De Janeiro Porto Alegre Uçak Bileti

Rio De Janeiro - Porto Alegre Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Porto Alegre Yerel Saat 09:33
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1120 KM

Rio De Janeiro - Porto Alegre Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Rio De Janeiro - Porto Alegre Uçak Biletleri

Rio De Janeiro - Porto Alegre Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Rio De Janeiro - Porto Alegre Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Rio De Janeiro Hakkinda

Rio De Janeiro, Brezilya ülkesinin sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Brezilya genelinde ekvatoral iklim hâkim olsa da Rio şehrinde tropikal bir iklim görülmektedir. Bu açıdan bakıldığında bizleri kavurucu bir sıcaklık beklemektedir. En yüksek sıcaklık değerlerine bakıldığında bizleri 43,2 derece karşılamaktadır. 2012 yılında Dünya Gençlik kongresine ev sahipliği yapan bu şehir pek çok kültürel alanda faaliyet göstermektedir. 2016 Yaz Olimpiyatlarının da yapılacağı olan bu şehir adını dünya üzerinde daha fazla duyurmayı başarmıştır. Kentin simgelerinden biri olarak Kurtarıcı İsa heykeli karşımıza çıkmaktadır.  Bunun yanı sıra şehir içinde Maracanã Stadyumu bulunmaktadır. Bu stadyumda da pek çok maçı izleme imkânına sahipsinizdir.

Rio De Janeiro - Porto Alegre Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Rio De Janeiro - Porto Alegre arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Rio De Janeiro - Porto Alegre arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1120 KM kadardır.
Rio De Janeiro ve Porto Alegre arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Rio De Janeiro - Porto Alegre arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Gol Linhas Aereas, Azul Linhas Aereas Brasileiras, TAP Portugal, Tam Linhas Aereas firmalarıdır.
Rio De Janeiro - Porto Alegre arasında Salgado Fil, Rio De Janeiro Intl, Santos Dumont havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Porto Alegre