Rio De Janeiro - Brasilia Uçak Bileti

Rio De Janeiro - Brasilia Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Brasilia Yerel Saat 03:45
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 930 KM

Rio De Janeiro - Brasilia Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Rio De Janeiro - Brasilia Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Brasilia Uçak Biletleri

UA United Airlines 31 Mart 2023
Rio De Janeiro Atina 34.146 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 01 Haziran 2023
İstanbul Brasilia 18.939 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 18 Mayıs 2023
Ankara Brasilia 23.497 TL
Satın Al

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Rio De Janeiro Hakkinda

Rio De Janeiro, Brezilya ülkesinin sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Brezilya genelinde ekvatoral iklim hâkim olsa da Rio şehrinde tropikal bir iklim görülmektedir. Bu açıdan bakıldığında bizleri kavurucu bir sıcaklık beklemektedir. En yüksek sıcaklık değerlerine bakıldığında bizleri 43,2 derece karşılamaktadır. 2012 yılında Dünya Gençlik kongresine ev sahipliği yapan bu şehir pek çok kültürel alanda faaliyet göstermektedir. 2016 Yaz Olimpiyatlarının da yapılacağı olan bu şehir adını dünya üzerinde daha fazla duyurmayı başarmıştır. Kentin simgelerinden biri olarak Kurtarıcı İsa heykeli karşımıza çıkmaktadır.  Bunun yanı sıra şehir içinde Maracanã Stadyumu bulunmaktadır. Bu stadyumda da pek çok maçı izleme imkânına sahipsinizdir.

Rio De Janeiro - Brasilia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Rio De Janeiro - Brasilia arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Rio De Janeiro - Brasilia arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 930 KM kadardır.
Rio De Janeiro ve Brasilia arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Rio De Janeiro - Brasilia arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lan Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas, Copa Airlines firmalarıdır.
Rio De Janeiro - Brasilia arasında Brasilia Intl, Rio De Janeiro Intl, Santos Dumont havalimanları kullanılmaktadır.