Prince Rupert - Vancouver Uçak Bileti

Prince Rupert - Vancouver Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Vancouver Yerel Saat 00:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 740 KM

Prince Rupert - Vancouver Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Prince Rupert - Vancouver Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Prince Rupert - Vancouver Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Prince Rupert - Vancouver arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Prince Rupert - Vancouver arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 740 KM kadardır.
Prince Rupert ve Vancouver arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Prince Rupert - Vancouver arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Air Canada Jazz firmalarıdır.
Prince Rupert - Vancouver arasında Digby Isl, Seal Cove, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Vancouver Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  11°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  6°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  7°C

Haritada Vancouver