Philadelphia - Savannah Uçak Bileti

Philadelphia - Savannah Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Savannah Yerel Saat 13:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1020 KM

Philadelphia - Savannah Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Philadelphia - Savannah Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Filedelfiya Hakkında

Filedelfiya, ABD’nin en büyük beşinci şehri olmakta ve ülkenin ilk başkenti olarak tanımlanmaktadır. Pensilvanya Eyaletinin en doğusunda bulunan şehirde eski ABD başkanı Thomas Jefferson yaşamıştır. Siyasal çalışmalarının yanında bilimsel projeleri de olmuştur. Bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı şehir olmakta ve NBA maçlarının tümü de bu şehirde oynanmaktadır. Heykel ve resim akademileri bulunduran şehrin en meşhur caddesi South Street olmaktadır. Subtropikal iklimi bulunmaktadır. Gezilip görülebilecek alanları arasında oldukça farklı mekânlar bulunmaktadır. Büyülü bahçeleri, Sanat müzesi, Fairmount parkı, Hayvanat bahçesi, Eyalet hapishanesi, Belediye sarayı, Bağımsızlık sarayı gibi gezilip görülebilecek pek çok mekânı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ilki barındıran şehirde bulunan Rock merdivenleri de turistlerin ilgi odağı arasında yer almaktadır.

Philadelphia - Savannah Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Philadelphia - Savannah arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Philadelphia - Savannah arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1020 KM kadardır.
Philadelphia ve Savannah arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Philadelphia - Savannah arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Comair Inc. firmalarıdır.
Philadelphia - Savannah arasında Wings Field, Mustin Alf, Philadelphia Intl, North, Spb, Trenton-Mercer, Railway Station, Savannah, Hunter Aaf havalimanları kullanılmaktadır.