New York Georgetown Uçak Bileti

New York - Georgetown Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Georgetown Yerel Saat 03:36
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 940 KM

New York - Georgetown Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Georgetown Uçak Biletleri

New York - Georgetown Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve New York - Georgetown Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

New York - Georgetown Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Georgetown arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Georgetown arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 940 KM kadardır.
New York ve Georgetown arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Georgetown arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Caribbean Airlines, JetBlue, American Airlines firmalarıdır.
New York - Georgetown arasında Georgetown, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Georgetown Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  22°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  22°C
 • açık
  Cmt
  açık
  14°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  14°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  13°C

Haritada Georgetown