Münih - Boa Vista Uçak Bileti

Münih - Boa Vista Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boa Vista Yerel Saat 10:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 12 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 8460 KM

Münih - Boa Vista Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Münih - Boa Vista Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Münih Hakkinda

Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük on ikinci şehridir. İsar nehri kenarında kurulan bu şehrin dünya literatüründeki tanımı ise yürekli dünya şehri olmaktadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan şehir, dışarıdan gelen birçok göçmenin ilk tercihi arasındadır. Dünyanın en büyük on festivalinden biri olan Ekim festivaline binlerce turist katılmaktadır. Şehirde Almanlar dışında Türkler, Hırvatlar, İtalyanlar, Yunanlar ve Sırplarda azınlık olarak yer almaktadır. Ülkenin teknoloji başkenti olarak bilinen Münih, BMW, Siemens, Man gibi firmalarında merkezi olmaktadır. Doğal parkları, tarihi mekânları, dini yerleri ile pek çok gezilebilecek mekanına sahip olan şehirde Marienplatz, Asam’s Church, Allianz Arena gibi mutlaka görülmesi gereken harika mekanlarda bulunmaktadır.

Münih - Boa Vista Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Münih - Boa Vista arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 12 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Münih - Boa Vista arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 8460 KM kadardır.
Münih ve Boa Vista arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Münih - Boa Vista arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde TUIfly firmalarıdır.
Münih - Boa Vista arasında Boa Vista, Augsburg, Munich International havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Boa Vista

Boa Vista Havalimanları

Boa Vista Araç Kiralama Konumları