Moskova - Khabarovsk Uçak Bileti

Moskova - Khabarovsk Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Khabarovsk Yerel Saat 01:06
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6130 KM

Hızlı Erişim

Moskova - Khabarovsk Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Moskova Hakkinda

Moskova, Rusya’nı başkenti olmakta ve içerisinde aynı adlı nehir geçmesinin yanında dünyanın en kalabalık metrosuna da ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça zengin bir ülke olmakta ve milyarderleri ile adı sık sık gündeme gelmektedir. Bilim ve eğitim alanında oldukça önemli kurumlara sahip olan şehir, dünya genelinde yapılan araştırmalara göre en pahalı şehir ünvanını da almaktadır. Balşoy tiyatrosu, Lenin Mozolesi ve Kızıl meydanı en önemli mekânları arasında yer alan Moskova, etnik yapısına bakıldığında Ruslar çoğunlukta olsa bile Ukrayna, tatar, ermeni, Azeri, Yahudi, Gürcü gibi pek çok milleti de barındırmaktadır. İklim olarak karasal bir iklime sahip şehirde kış aylarda don vakaları görüldüğü gibi, yaz aylarında da kavurucu sıcaklar görülebilmektedir.

Moskova - Khabarovsk Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Moskova - Khabarovsk arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Moskova - Khabarovsk arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6130 KM kadardır.
Moskova ve Khabarovsk arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Moskova - Khabarovsk arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde S7 Airlines, Aeroflot, Rossiya-Russian Airlines firmalarıdır.
Moskova - Khabarovsk arasında Novyy, Bykovo, Domodedovo, Sheremetyevo Intl, Vnukovo Intl, Zhukovsky Int havalimanları kullanılmaktadır.