Rossiya-Russian Airlines Rossiya-Russian Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Rusya

Kuruluş Tarihi

1934

Uçtuğu Nokta Sayısı

53

Uçtuğu Ülke Sayısı

2

Toplam Uçak Sayısı

133

Satış Durumu

Aktif

Rossiya-Russian Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Rossiya-Russian Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Rossiya-Russian Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Rossiya-Russian Airlines uçak biletiyle başlıca Sochi, Dalaman, Sochi, Bodrum, Sochi yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Rossiya-Russian Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Rusya, Türkiye, Rusya, Türkiye, Rusya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Rossiya-Russian Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Rossiya-Russian Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Rossiya-Russian Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Rossiya-Russian Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Rossiya-Russian Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok