Montreal - Punta Cana Uçak Bileti

Montreal - Punta Cana Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Punta Cana Yerel Saat 18:17
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3030 KM
Punta Cana Hızlı Erişim

Montreal Punta Cana Seferli Firmalar

En Popüler Punta Cana Uçak Biletleri

AC Air Canada 27 Nisan 2024
Montreal Adana 25.830 TL
Satın Al
UX Air Europa 15 Temmuz 2024
İstanbul Punta Cana 25.593 TL
Satın Al
A3 Aegean Airlines 15 Temmuz 2024
Selanik Punta Cana 24.554 TL
Satın Al

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Punta Cana Hakkında

Punta Cana, La Altagracia iline bağlı bir şehir olmakta ve Dominik Cumhuriyetinin en uç kısmında bulunmaktadır. Tropikal iklime sahip olan şehir, berrak denizi ve doğal sahilleri ile meşhurdur. Ülkenin en gözde plajlarının bulunduğu şehir oldukça önemli bir tatil bölgesidir. Sapsarı kumları bulunmakta ve masmavi denizi ile turistlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Ekolojik parkları, ailecek gezilebilecek farklı mekânları ile doğa ile baş başa tatil geçirmek isteyenler için çok ideal bir yer olmaktadır. Golf dersleri alabilir ve vahşi yaşam turlarına katılarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hava macerası parkları ve çelik halatlar bulunmakta ve bu da maceracı tatilcileri bu doğal alana çekmektedir.
Montreal - Punta Cana Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Montreal - Punta Cana arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Montreal - Punta Cana arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3030 KM kadardır.
Montreal ve Punta Cana arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Montreal - Punta Cana arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Sunwing Airlines, Air Transat, Caspian Airlines firmalarıdır.
Montreal - Punta Cana arasında Punta Cana, Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl havalimanları kullanılmaktadır.