Montreal - Fredericton Uçak Bileti

Montreal - Fredericton Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Fredericton Yerel Saat 10:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 530 KM

Montreal - Fredericton Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Montreal - Fredericton Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Montreal - Fredericton Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Montreal - Fredericton arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Montreal - Fredericton arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 530 KM kadardır.
Montreal ve Fredericton arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Montreal - Fredericton arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Air Canada Jazz, Air Canada firmalarıdır.
Montreal - Fredericton arasında Fredericton Intl Apt, Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Fredericton Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  12°C
 • açık
  Pzt
  açık
  10°C
 • açık
  Sal
  açık
  8°C

Haritada Fredericton

Fredericton Havalimanları

Fredericton Araç Kiralama Konumları