Manila - Pagadian Uçak Bileti

Manila - Pagadian Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Pagadian Yerel Saat 20:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 19 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 14010 KM

Pagadian Hızlı Erişim

Manila - Pagadian Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Manila Hakkında

Manila, Filipinlilerin başkenti olarak bilinen bir yerdir. Şehrin doğu kıyısında bulunan en büyük adalarından biri de Luzon'da Manila Bay adasıdır. Şehir nüfusuna bakıldığında bizleri 10 milyonluk kişi karşılamaktadır.  Gün geçtikçe gelişen ve kendini geliştiren bu şehir modern bir görünüm almaktadır. Filipinlerin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkentinden daha popüler bir yapıya sahiptir. Şehir ismini tropikal kuşaktaki kıyı ve bataklıklardan yetişen bir bitki cinsinden aldığı bilinmektedir. Geçmiş zamanda savaş sırasında oldukça tahrip edilen şehir zamanla kendini yenileyerek bağımsızlığını ilan etmeyi başarmıştır. Şehir kendini kültürel ve ekonomik alanda da kanıtlamayı başarmıştır. Çeşitli başarılara imza atan şehirde de zamanla nüfus artışları yaşanmış ve sık ziyaret edilir bir alan haline gelmiştir.

Manila - Pagadian Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Manila - Pagadian arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 19 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Manila - Pagadian arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 14010 KM kadardır.
Manila ve Pagadian arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Manila - Pagadian arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde South East Asian Airline, Cebu Air, Air Philippines, Philippine Airlines firmalarıdır.
Manila - Pagadian arasında Manila Mnpl, Pagadian havalimanları kullanılmaktadır.

Pagadian Hava Durumu

 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  30°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  30°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  30°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  30°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  31°C

Haritada Pagadian

Manila Havalimanları

Pagadian Havalimanları