Manila - Caticlan Uçak Bileti

Manila - Caticlan Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Caticlan Yerel Saat 21:26
Yaklaşık Uçuş Süresi 19 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 13720 KM

Hızlı Erişim

Manila - Caticlan Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Manila Hakkında

Manila, Filipinlilerin başkenti olarak bilinen bir yerdir. Şehrin doğu kıyısında bulunan en büyük adalarından biri de Luzon'da Manila Bay adasıdır. Şehir nüfusuna bakıldığında bizleri 10 milyonluk kişi karşılamaktadır.  Gün geçtikçe gelişen ve kendini geliştiren bu şehir modern bir görünüm almaktadır. Filipinlerin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkentinden daha popüler bir yapıya sahiptir. Şehir ismini tropikal kuşaktaki kıyı ve bataklıklardan yetişen bir bitki cinsinden aldığı bilinmektedir. Geçmiş zamanda savaş sırasında oldukça tahrip edilen şehir zamanla kendini yenileyerek bağımsızlığını ilan etmeyi başarmıştır. Şehir kendini kültürel ve ekonomik alanda da kanıtlamayı başarmıştır. Çeşitli başarılara imza atan şehirde de zamanla nüfus artışları yaşanmış ve sık ziyaret edilir bir alan haline gelmiştir.

Manila - Caticlan Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Manila - Caticlan arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 19 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Manila - Caticlan arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 13720 KM kadardır.
Manila ve Caticlan arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Manila - Caticlan arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Philippine Airlines, Via Rail Canada Inc, Cebu Air, Zestair, Air Philippines, Onetime Airline, South East Asian Airline firmalarıdır.
Manila - Caticlan arasında Malay, Manila Mnpl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Caticlan

Manila Havalimanları

Caticlan Havalimanları