Kütahya İstanbul Uçak Bileti

Kütahya - İstanbul Uçuşu

Min Fiyat 476 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Türk Hava Yolları
En Çok Uçuş Yapan Firma Türk Hava Yolları
İstanbul Yerel Saat 18:38
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 190 KM

Kütahya - İstanbul Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Kütahya - İstanbul Uçak Biletleri

Kütahya - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Kütahya - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 04 Nisan 2023 476 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 01 Şubat 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 03 Şubat 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 30 Ocak 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 22 Mart 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 04 Şubat 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 25 Mart 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 06 Şubat 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 24 Mart 2023 477 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 14 Nisan 2023 479 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 24 Şubat 2023 479 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 29 Mart 2023 479 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 27 Mart 2023 479 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 06 Eylül 2023 587,12 TL
Türk Hava Yolları Kütahya - İstanbul 04 Aralık 2023 587,12 TL

Kütahya - İstanbul Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kütahya - İstanbul arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Kütahya - İstanbul arası uçak bileti en düşük 476 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kütahya - İstanbul arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 190 KM kadardır.
Kütahya ve İstanbul arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kütahya - İstanbul arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines firmalarıdır.
Kütahya - İstanbul arasında Sabiha Gökçen, İstanbul, Zafer havalimanları kullanılmaktadır.

Kütahya Hakkında

Ege’nin önemli şehirlerinden biri olan Kütahya, çinisi ve porselenleri ile meşhurdur.

Osmanlı döneminde birçok isyan çıkmış olan Kütahya,  Hititler, Frigler ve Persler gibi birçok farklı uygarlığın içinde yaşadığı bir kent olmuştur. Hamurlu yemekleri ve süt ürünleri temel olarak mutfağı oluşturmasına rağmen, aynı zamanda da 14. yüzyılın sonlarından itibaren görülen çinicilik, günümüzde de devam etmektedir.

Dünyaca ünlü bir üne kavuşan çiniler, İznik ile birlikte gelişme göstermiştir. Türkiye’nin en önde gelen üniversitelerinden biri olan  Dumlupınar Üniversitesi de şehrin önemli merkezleri arasındadır.

Osmanlı döneminde canlı bir konak alanı olarak kullanılan Kütahya, günümüzde 250 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Yetmiş burçlu Kütahya kalesi, en ucuz uçak bileti bulup da bu kenti gezmek isteyenlerin ilk durağı olmaktadır.
 

Kütahya Turistik Değerler

Şehrin merkezinde kocaman bir vazo çini işçiliğinin en güzel örneğinin görülmesi için şehrin simgesi haline gelmiştir.

Kaplıcalarıyla oldukça popüler bir termal turizm merkezi haline gelen Kütahya, ciddi bir termal turizm alt yapısına sahiptir. İçi ve dışı çiniden yapılmış olan Çinili Cami oldukça dikkat çekicidir. Eski devirlerden kalma eserlerin sergilendiği Kütahya Arkeoloji müzesi ve Dumlupınar Meydan Muharebesinin izlerini taşıyan Dumlupınar Müzesi de tüylerinizin diken diken olacağı bir müzedir.

Savaşta kullanılan silahlar, malzemeler ve fotoğrafların yer aldığı bu müze Dumlupınar şehitliğine de oldukça yakın konumda. Şehirde gezilip görülecek olan birçok bölge olmasına rağmen, yeteri kadar ilgi çekmeyen turistik değerleri, üniversite tarafından yapılan çalışmalarla arttırılmaya çalışılmıştır.

Dumlupınar Üniversitesi müzesi, birçok tarihi buluntunun sergilendiği alanlardan biridir. Yaz kış kaplıca turizminden az da olsa kazanç sağlayan kentte, havalimanı bulunmaktadır ve çeşitli illerden bu havalimanına ulaşım için ziyaretler gerçekleşmektedir.

Kış aylarında zaman zaman en ucuz uçak bileti kampanyalarından yararlanıp, gezginler tarafından ziyaret edilen bu şehir, oldukça önemli bir kültürel değeri de bünyesinde taşımaktadır.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kütahya İstanbul uçak bileti

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

İstanbul Hava Durumu

 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  4°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  4°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  6°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  8°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C

Haritada İstanbul