Johannesburg Addis Ababa Uçak Bileti

Johannesburg - Addis Ababa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Addis Ababa Yerel Saat 16:30
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4070 KM

Johannesburg - Addis Ababa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Johannesburg - Addis Ababa Uçak Biletleri

Johannesburg - Addis Ababa Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Johannesburg - Addis Ababa Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Johannesburg Hakkinda

Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti sınırlarında bulunan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Afrika kıtası içinde bulunan şehirlerarasında büyüklük açısında üçüncü sırayı almaktadır. Şehir nüfusuna göz attığımız da şehirde 4,5 milyon insanın yaşadığı görülür. Dünya üzerinden bulunan 50 metropolitan şehirleri arasında yer almaktadır. Şehirde para birimi olarak Güney Afrika Randı kullanılmaktadır. Şehir içinde İngilizce, Afrikanca, Güney Ndebelece, Güney Sothoca, Kuzey Sothoca, Svatice, Tsongaca, Tswanaca, Vendaca, Xhosaca ve Zuluca olarak on bir dil kullanıldığı görülür. Şehir içinde ılıman okyanusal bir iklim görüldüğü için her mevsim oldukça güzeldir. Bu yüzden ziyaretçiler yılın her ayında istedikleri gibi şehri ziyaret edebilirler. Kasım ve ocak ayları arasında şehrin oldukça kalabalık olduğu görülür. Şehir içinde trafiğin rahat işleyebilmesi için geniş caddeler bulunur. Şehir içinde otobüs, hızlı tren hattı ve taksilerin kullanıldığı görülür. Altın ve gümüş ticareti konusunda oldukça iyi konumda olan şehir, Witwatersrand Sıradağları mineraller açısından oldukça zengindir.

Johannesburg - Addis Ababa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Johannesburg - Addis Ababa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Johannesburg - Addis Ababa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4070 KM kadardır.
Johannesburg ve Addis Ababa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Johannesburg - Addis Ababa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ethiopian Airlines, Asiana Airlines, Aegean Airlines, Kuwait Airways, Srilankan Airlines, Asky, Singapore Airlines firmalarıdır.
Johannesburg - Addis Ababa arasında Bole Intl, Grand Central, Lanseria Intl Apt, O.R. Tambo Intl, Randgermiston havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Addis Ababa