Iguassu Falls - Rio De Janeiro Uçak Bileti

Iguassu Falls - Rio De Janeiro Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Rio De Janeiro Yerel Saat 14:10
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1180 KM

Rio De Janeiro Hızlı Erişim

Iguassu Falls - Rio De Janeiro Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Rio De Janeiro Hakkinda

Rio De Janeiro, Brezilya ülkesinin sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Brezilya genelinde ekvatoral iklim hâkim olsa da Rio şehrinde tropikal bir iklim görülmektedir. Bu açıdan bakıldığında bizleri kavurucu bir sıcaklık beklemektedir. En yüksek sıcaklık değerlerine bakıldığında bizleri 43,2 derece karşılamaktadır. 2012 yılında Dünya Gençlik kongresine ev sahipliği yapan bu şehir pek çok kültürel alanda faaliyet göstermektedir. 2016 Yaz Olimpiyatlarının da yapılacağı olan bu şehir adını dünya üzerinde daha fazla duyurmayı başarmıştır. Kentin simgelerinden biri olarak Kurtarıcı İsa heykeli karşımıza çıkmaktadır.  Bunun yanı sıra şehir içinde Maracanã Stadyumu bulunmaktadır. Bu stadyumda da pek çok maçı izleme imkânına sahipsinizdir.

Iguassu Falls - Rio De Janeiro Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Iguassu Falls - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Iguassu Falls - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1180 KM kadardır.
Iguassu Falls ve Rio De Janeiro arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Iguassu Falls - Rio De Janeiro arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lan Airlines, Lufthansa, Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas firmalarıdır.
Iguassu Falls - Rio De Janeiro arasında Cataratas, Rio De Janeiro Intl, Santos Dumont havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Rio De Janeiro

Iguassu Falls Havalimanları