Guayaquil - New York Uçak Bileti

Guayaquil - New York Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
New York Yerel Saat 13:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 7 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4800 KM

New York Hızlı Erişim

Guayaquil - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Guayaquil - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Guayaquil - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 7 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Guayaquil - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4800 KM kadardır.
Guayaquil ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Guayaquil - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aero VIP, Aerolineas Galapagos firmalarıdır.
Guayaquil - New York arasında Jose Joaquin De Olmedo, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada New York

Guayaquil Havalimanları

New York Araç Kiralama Konumları