Fort Lauderdale Las Vegas Uçak Bileti

Fort Lauderdale - Las Vegas Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Las Vegas Yerel Saat 01:03
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3490 KM

Fort Lauderdale - Las Vegas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Fort Lauderdale - Las Vegas Uçak Biletleri

Fort Lauderdale - Las Vegas Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Fort Lauderdale - Las Vegas Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Las Vegas Hakkinda

Las Vegas, kumar ve eğlence konusunda adını dünyaya duyurmuş bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ABD bölgesinin Nevada eyaletinde bulunana Mojave Çölü üzerine kuruludur. ABD’nin kurulduğu dönemlere göz attığımız da mafya ve organize çetelerinin fazlaca karşımıza çıktığı denetimin olmadığı bir şehir olduğu verilen bilgiler arasındadır. Bunun nedeni ise şehirde bir demiryolu geçiş istasyonunu bulunmasından kaynaklandığı bilinir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 550,000 insan yaşadığı bilinmektedir. Beyaz, sarı, siyah ve sarı ırkların bir aradığı yaşadığı bu şehirde ekonomi düzeyi de oldukça yüksektir. Bir çöl şehri olarak görülen Las Vegas yaz aylarında oldukça kavurucu bir sıcaklığa sahiptir. Şehri ziyarete gelecek olan konukların eylül ya da mayıs aylarını tercih etmeleri önerilir.

Fort Lauderdale - Las Vegas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Fort Lauderdale - Las Vegas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Fort Lauderdale - Las Vegas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3490 KM kadardır.
Fort Lauderdale ve Las Vegas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Fort Lauderdale - Las Vegas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Hawaiian Airlines, JetBlue, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Spirit Airlines firmalarıdır.
Fort Lauderdale - Las Vegas arasında Fll Intl, Executive, Las Vegas Boulder Arpt, Henderson Executive, Mccarran Intl, Nellis Afb, North Air Term havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Las Vegas