Ekvator Ginesi Uçak Bileti

Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Hakkında

Başarısız darbeler, risk ödemesi, vahşi hayvan eti ve kovalar dolusu petrol – Ekvator Ginesi’nin biraz ünü olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak bu ülkenin güzel siyah-ve-beyaz kıyılarından etkilenenler sadece paralı askerler ve suç yazarları değildir. Burası yüzleri boyalı primatların, kelebeklerin yumuşak bulutlarının ve kurgu alanına aitmişler gibi rengarenk olan böceklerin alanıdır.

Ülke petrol zenginliği içinde olsa da, pek çok insanın musluğu suyunu çekmiştir. Yoksulluk birdenbire hedonistik ve içler acısı olan – petrol kuyusu alevleri ve hızlı inşaatın vızıltısıyla canlı - Malabo’ya doğru giderek sıradan hayata doğru yayılıyor.

Malabo’nun ötesinde, Bioko Adası üzerinde, volkanik manzaralar, balıkçı köyleri, nesli tükenmekte olan primatlar ve yuva yapan deniz kaplumbağalarının sahileri vardır. Ana karada, beyaz kumsallar, orman yolları ve orman manzaralı bekliyor.

Ancak paylaşımlı taksiye sıkı tutunmak için atlamaya ve rüşvet vermeye hazır olun ve çantanıza sığdırabileceğiniz bütün sabrınızı paketlemeyi unutmayın – bir şeyler isteyen ordu ve devlet tarafından sık sık durdurulacaksınız.  

Ekvator Ginesi Yönüne Uçan Havayolları

Royal Air Maroc
Ethiopian Airlines
Iberia
Ekvator Ginesi Hakkında Bilgiler
Zaman dilimi : Africa/Malabo
Dil : İspanyolca
Para birimi : Communauté Financière Africaine BEAC, Francs
Telefon kodu : 240
Başkent : Malabo
Şehirler