Ekvator Ginesi Uçak Bileti Satın Al

Ekvator Ginesi Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Malabo

TRANSLATOR

Dil

İspanyolca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BEAC, Francs

Telefon kodu

240

Başkent

Malabo

En Ucuz Ekvator Ginesi Uçak Biletleri


MS Egyptair 23 Mart 2023
İstanbul Malabo 13.349 TL
Satın Al

Şehirler

Ekvator Ginesi Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Ekvator Ginesi arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Ekvator Ginesi uçak bileti fiyatı 13.348,6 TL kadardır.
Bata, International havalimanı Ekvator Ginesi uçuşlarında kullanılır.
Ekvator Ginesi Uçak Bileti

Ekvator Ginesi Hakkında

Başarısız darbeler, risk ödemesi, vahşi hayvan eti ve kovalar dolusu petrol – Ekvator Ginesi’nin biraz ünü olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak bu ülkenin güzel siyah-ve-beyaz kıyılarından etkilenenler sadece paralı askerler ve suç yazarları değildir. Burası yüzleri boyalı primatların, kelebeklerin yumuşak bulutlarının ve kurgu alanına aitmişler gibi rengarenk olan böceklerin alanıdır.

Ülke petrol zenginliği içinde olsa da, pek çok insanın musluğu suyunu çekmiştir. Yoksulluk birdenbire hedonistik ve içler acısı olan – petrol kuyusu alevleri ve hızlı inşaatın vızıltısıyla canlı - Malabo’ya doğru giderek sıradan hayata doğru yayılıyor.

Malabo’nun ötesinde, Bioko Adası üzerinde, volkanik manzaralar, balıkçı köyleri, nesli tükenmekte olan primatlar ve yuva yapan deniz kaplumbağalarının sahileri vardır. Ana karada, beyaz kumsallar, orman yolları ve orman manzaralı bekliyor.

Ancak paylaşımlı taksiye sıkı tutunmak için atlamaya ve rüşvet vermeye hazır olun ve çantanıza sığdırabileceğiniz bütün sabrınızı paketlemeyi unutmayın – bir şeyler isteyen ordu ve devlet tarafından sık sık durdurulacaksınız.  

Ekvator Ginesi Yönüne Uçan Havayolları