Caracas - Santo Domingo Uçak Bileti

Caracas - Santo Domingo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Santo Domingo Yerel Saat 19:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 940 KM

Caracas - Santo Domingo Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Caracas - Santo Domingo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Santo Domingo Hakkında

Santo Domingo, Avrupalı milletlerin batı yarım küre içerisinde kurdukları en eski yerleşim yeri olmakta ve Dominik Cumhuriyetinin de başkentidir. Amerika kıtasına yapılan keşifler bu şehirden takip edilmiştir. Şehirde yapılan Hidroelektrik santralleri sayesinde şehrin sanayisi gelişmiştir. Kent içerisinde yer alan eğitim kurumları batı yarım kürenin en eski üniversitesi olmaktadır. Ünlü kâşif Kristof Kolomb’ un mezarı da bu şehirde bulunmaktadır. Tropikal iklimi ile yıl boyunca sıcak ve yağışlı bir iklime sahip olmaktadır. Gezilip görülebilecek mekanları arasında Başkanlık sarayı, Alcazar de Colon, Boca Chica Plajı, Casa de Cordon, Pantheon Nacional kilisesi, eski binalar, Faro o Colon deniz feri yer almaktadır.

Caracas - Santo Domingo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Caracas - Santo Domingo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Caracas - Santo Domingo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 940 KM kadardır.
Caracas ve Santo Domingo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Caracas - Santo Domingo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Karthago Airlines, Linea Aerea De Servicio firmalarıdır.
Caracas - Santo Domingo arasında Simon Bolivar, Herrera, Las Americas havalimanları kullanılmaktadır.