Brüksel Pula Uçak Bileti

Brüksel - Pula Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Pula Yerel Saat 23:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 970 KM

Brüksel - Pula Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Brüksel - Pula Uçak Biletleri

Brüksel - Pula Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Brüksel - Pula Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Brüksel - Pula Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Brüksel - Pula arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Brüksel - Pula arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 970 KM kadardır.
Brüksel ve Pula arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Brüksel - Pula arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ryanair firmalarıdır.
Brüksel - Pula arasında Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn, Pula havalimanları kullanılmaktadır.

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Pula Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  10°C
 • açık
  Cmt
  açık
  10°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  9°C

Haritada Pula