29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bingöl - İstanbul Uçak Bileti

Bingöl - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Bingöl Hakkında

Alp dağlarından sonra dünyada güneşin en güzel ve büyüleyici bir şekilde doğuşunun izlenebileceği Bingöl, özellikle dört dağın çevrelediği eşsiz bir şehirdir. 

Resimlerde çizilen güzel ve doğa harikası olan manzaraların gerçeğini Bingöl şehrinde görmeniz mümkün olmaktadır. Havalimanına 20 km uzaklığında olan Bingöl havalimanı, 2013 yılında hizmete girmiştir. İstanbul, Ankara ve Medine uçuşları yapılan Bingöl’de, daha fazla uçuş için THY uçak talebi göndermiş, cevap beklemektedir. 

Bingöl bölgesindeki doğa güzelliklerini keşfetmek ve kentin arkeolojik buluntularını incelemek için, yerli ve yabancı birçok turist indirim dönemlerinde en ucuz uçak bileti bulmaktadır. 


Bingöl Turistik Değerler

İstanbul ve Ankara kentlerine direk uçuşları bulunan Bingöl havalimanında,   en uygun uçak bileti bularak, kenti keşfetmeye gelen gezginler kafileler halinde doğa yürüyüşlerine katılmaktadır. 

Güneşin doğuşunu izlemenin büyüleyici etkisini yaşamak için gün ağarırken çıkılan Bingöl dağının Kale tepesi, oldukça popülerdir. Kış aylarında ziyaret edenler için kayak turizmi yapılabilen Kös ve Yolaçtı turizm merkezlerinde, otobüs ya da özel araçlarla gezilebilir.  

Kiğı ilçesinin Çiçektepe köyü mağaraları da Bingöl gezginlerinin mutlaka uğraması gereken alanlarıdır. Kaleler ve diğer mağaralar da antik dönemden kalan bu alanları incelemeyi tercih edenler için ziyaret edilebilmektedir. 


Bingöl’e Kimler Uçar?

Bingöl’e kış turizmi tercih eden kişiler gidebilir. Özellikle kayak ve doğa yürüyüşü sevenler için ideal bir şehir olan Bingöl, 270 bin kişilik nüfusuyla oldukça sakin bir şehirdir. Bu nedenle genelde iş ve turizm amaçlı gelen ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Üniversite de bölgenin nüfusunu arttırdığından bölgeye eğitim amaçlı da gelinmektedir. 

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

En Ucuz Bingöl - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Bingöl - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Bingöl - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!
THY Bingöl - İstanbul 11 Haziran 2021 292.99 TL

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1020 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 saat 50 dakika

İstanbul Yerel Saat

06:13

İstanbul Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  17°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  18°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  19°C
 • açık
  Paz
  açık
  16°C
 • açık
  Pzt
  açık
  18°C

Haritada İstanbul