Berlin New York Uçak Bileti

Berlin - New York Uçuşu

Min Fiyat 7.490,09 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Vueling Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma Vueling Airlines
New York Yerel Saat 08:08
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6380 KM

Berlin - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Berlin - New York Uçak Biletleri

Berlin - New York Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Berlin - New York Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Vueling Airlines Berlin - New York 15 Şubat 2023 7.490,09 TL

Berlin - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Berlin - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Berlin - New York arası uçak bileti en düşük 7.490,09 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Berlin - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6380 KM kadardır.
Berlin ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Berlin - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines firmalarıdır.
Berlin - New York arasında Brandenburg, Schoenefeld, Tegel, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Berlin Hakkinda

Berlin, bir eyalet olarak Almanya’nın başkentidir. Almanya’nın kuzey kısmında yer alan kent, Havel ve Spree isimlerindeki nehirler arasında kurulmuştur. Kenti doğru ve batı olarak ikiye bölen Utanç duvarı 1990 yılında yıkılmıştır. İkinci dünya savaşına giren ve çok ağır bir yenilgi alan ülke,  1990 yılında resmen birleşerek Federal bir cumhuriyet kurmuştur. Türkiye dışında Türklerin en kalabalık olduğu yer olan Berlin’ de 200 binden fazla türk olduğu bilinmektedir. Savaş sonrasında kendini çok çabuk bir şekilde toparlayan Almanya hızla gelişmiştir. Bu kentte kendi enerjisini üreten Almanya Federal Meclisi, etkileyici yapısı ile Brandenburg kapısı, tarihin izlerini taşıyan Berlin duvarı anıtı gibi yerlerin yanında gezilebilecek pek çok müze ve doğal mekânı ile şehir ziyaretçilerine hoş dakikalar sunmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Haritada New York