Barselona - Alicante Uçak Bileti

Barselona - Alicante Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Alicante Yerel Saat 13:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 400 KM
Alicante Hızlı Erişim

Barselona Alicante Seferli Firmalar

Barselona Hakkında

Barselona, İspanyanın ikinci büyük kenti olmakta ve Katalonya Özerk topluluğunun da merkezi durumunda olan bir şehirdir. İspanya’nın Akdeniz üzerindeki en önemli limanı olan şehir, ülke için çok önemli bir ticaret merkezidir. Şehrin kendine özgü bir kültürü ve güzelliği bulunmakta ve Gaudi’nin önderliğinde modernizm akımının en önemli örneği haline gelmiş olmaktadır. Oldukça yumuşak bir iklime sahip olan Barselona, oldukça düzenli ve planlı bir kent yapısına sahiptir. Ekonomik özelliklerine bakıldığında ise genel olarak İspanya’nın en önemli sanayi ve ticaret merkezi olmaktadır. Turizm alanında Sagrada Familia Bazilikası şehrin simgesel mekânı olmakta, bunun yanında Park Güell şehrin ünlü gezi noktası olmaktadır. La Rambla Caddesi, Casa Mila gibi merkezleri ile de sıra dışı mimari eserleri de görülmesi gereken yapılar arasındadır.
Barselona - Alicante Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Barselona - Alicante arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Barselona - Alicante arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 400 KM kadardır.
Barselona ve Alicante arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Barselona - Alicante arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lan Airlines, Air Europa, Iberia, Vueling Airlines, Qatar Airways firmalarıdır.
Barselona - Alicante arasında Alicante, Barselona havalimanları kullanılmaktadır.
Alicante Hava Durumu
 • poche nuvole
  Cum
  poche nuvole
  18°C
 • nubi sparse
  Cmt
  nubi sparse
  20°C
 • nubi sparse
  Paz
  nubi sparse
  20°C
 • cielo coperto
  Pzt
  cielo coperto
  21°C
 • cielo coperto
  Sal
  cielo coperto
  21°C
Haritada Alicante
Barselona Havalimanları
Alicante Havalimanları
Barselona - Alicante Otobüs Biletleri
Alicante Araç Kiralama Konumları