Amritsar - Doha Uçak Bileti

Amritsar - Doha Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Doha Yerel Saat 17:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2380 KM

Amritsar - Doha Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Amritsar - Doha Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Doha Hakkında

Doha, Katar’ın başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olduğu ve ülkenin doğu kısmında yer aldığı bilinir. Basra körfezi kırışında bulunana bu şehrin nüfusu 956,460 olarak hesaplanmıştır. Ülke nüfusuna bakıldığında %40 i şehir geri kalan insanları ise banliyölerde yaşadığı bilinir. Ülkenin en ekonomik merkezlerinden biri olan bu şehir yedi belediyeden oluşmaktadır. Şehrin iklim özelliklerine bakıldığında yaz aylarında 38-48 dereceye kadar yükselen kavurucu sıcaklıklara rastlanır. Sonbahar aylarından başlayarak 25-30 derecenin görülmektedir. Şehirde yaşayan insanların genellikle inşaat sektöründe çalıştıkları görülür. Özellikle yabancı uyruklu pek çok insana ulaşılması sağlanır. Şehir içinde bulunan alışveriş merkezi şehrin ticari açıdan gelişmesini de sağlamıştır. Doha Uluslararası Havaalanı Projesi halen devam etmektedir. Katar Ulusal Müzesi Aga Khan ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında 15. Asya Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptığı görülür.

Amritsar - Doha Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Amritsar - Doha arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Amritsar - Doha arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2380 KM kadardır.
Amritsar ve Doha arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Amritsar - Doha arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Qatar Airways firmalarıdır.
Amritsar - Doha arasında Raja Sansi, Doha Intl, Free Zone havalimanları kullanılmaktadır.

Doha Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  36°C
 • açık
  Paz
  açık
  38°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  39°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  40°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  40°C

Haritada Doha

Amritsar Havalimanları

Doha Araç Kiralama Konumları