Almaata Pavlodar Uçak Bileti

Almaata - Pavlodar Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Pavlodar Yerel Saat 04:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1000 KM

Almaata - Pavlodar Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Almaata - Pavlodar Uçak Biletleri

Almaata - Pavlodar Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Almaata - Pavlodar Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Almaata - Pavlodar Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Almaata - Pavlodar arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Almaata - Pavlodar arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1000 KM kadardır.
Almaata ve Pavlodar arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Almaata - Pavlodar arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Astana firmalarıdır.
Almaata - Pavlodar arasında Almaty, Pavlodar havalimanları kullanılmaktadır.

Almatı Hakkında

Almatı, Kazakistan sınırları içinde bulunana en büyük şehirlerden biridir. Kazakistan Cumhuriyetinin eski başkenti olarak da bilinir. Son yapılan nüfus sayımına göre 2.000.900 kişilik bir nüfusa sahiptir.  Kazakistan’ın güney doğusunda yer aldığı Rusların doğu kısmında koruma kalesi olarak kurulduğu verilen bilgiler arasından yerini almaktadır. Zaman içinde kendini geliştiren şehir kozmopolitan bir hal almayı başarmıştır. Şehir içerisinde pek çok üniversite, restoran, otel ve eğlence mekânları bulunmaktadır. Oldukça zengin bir yaşam süren halk şehir içinde Kazakça ve Rusça dillerini kullanmaktadır. Şehir ülke içinde kültürel, ekonomik ve ticari bir merkez haline gelmeyi başarmıştır. Şehrin en değerli kültürel miraslarından biri Altın Elbiseli Adam kostümünün bir kopyasının bulunmasıdır. Bu anıt şehir için kudretli bir hal almıştır. Şehir içinde oldukça düzgün bir planlama vardır. Özellikle tüm caddeler yatay ve dikey olarak hizalanmıştır. 

Pavlodar Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -12°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -18°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -17°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -18°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -18°C

Haritada Pavlodar