Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adler Sochi - Trabzon Uçak Bileti

Adler Sochi - Trabzon Arasında Uçan Havayolları

Adler Soçi Hakkında

Adler Soçi, Rusya Federasyonu’na bağlı bir kent merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Krasnodar Krayı bölgesine bağlı olan bu merkezi belde kentsel bir rayon olduğu verilen bilgiler arasındadır. Rayonun yüz ölçümüne göz attığımız da 1.352 kilometre yüzölçümüne sahip olduğu görülür. Yapılan nüfus sayımına göre kentte 69,100 kişinin yaşadığı tespit edilmiştir. Karadeniz kıyı bölgesinde Mzımta ırmağının ağız kısmında bulunana bu belde 1830 yılında Ruslar tarafından ele geçirilmiştir. Rusların eline geçen bu beldeye St. Duhovski adlı Rus askeri adına bir kale kurulmuştur. 1864 yılına gelindiğinde ise Çerkesya’nın Ruslar tarafından istila edilmesi ile birlikte bölgede yaşayan Çerkes kökenli insanlara etnik temizleme işlemi uygulanarak Osmanlı topraklarına geri gönderilmeleri sağlanmış ve belde tamamen Ruslara kalmıştır. 

En Ucuz Adler Sochi - Trabzon Uçak Bileti Fiyatları

Adler Sochi - Trabzon Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Adler Sochi - Trabzon Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

280 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

50 dakika

Trabzon Yerel Saat

00:46

Trabzon Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  5°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  6°C
 • açık
  Çar
  açık
  6°C
 • açık
  Per
  açık
  10°C

Haritada Trabzon