Adler Sochi - Moskova Uçak Bileti

Adler Sochi - Moskova Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Moskova Yerel Saat 08:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1350 KM

Adler Sochi - Moskova Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Adler Sochi - Moskova Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Moskova Uçak Biletleri

S7 S7 Airlines 06 Ekim 2023
Sochi Antalya 13.630 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 28 Eylül 2023
Sochi Aşkabat 15.449 TL
Satın Al
HY Uzbekistan Airways 04 Ekim 2023
Sochi Dalaman 55.420 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 29 Eylül 2023
Soci Irkutsk 17.873 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 02 Ağustos 2024
Sochi İstanbul 101.012 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 19 Ekim 2023
Sochi İzmir 25.527 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 30 Eylül 2023
Sochi Namangan 15.545 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 01 Ekim 2023
Sochi Novosibirsk 5.913 TL
Satın Al
J2 Azerbaijan Airlines 30 Eylül 2023
Sochi Trabzon 11.483 TL
Satın Al
PC Pegasus 20 Aralık 2023
Adana Moskova 20.659 TL
Satın Al
PC Pegasus 29 Ekim 2023
Alanya Moskova 7.136 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 25 Nisan 2024
Ankara Moskova 8.237 TL
Satın Al
PC Pegasus 28 Ekim 2023
Antalya Moskova 5.227 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 29 Eylül 2023
Aşkabat Moskova 13.938 TL
Satın Al
J2 Azerbaijan Airlines 19 Mart 2024
Bakü Moskova 8.759 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 30 Eylül 2023
Blagoveshchensk Moskova 5.792 TL
Satın Al
PC Pegasus 29 Eylül 2023
Bodrum Moskova 5.470 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 28 Eylül 2023
Bursa Moskova 15.823 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Kasım 2023
Dalaman Moskova 6.732 TL
Satın Al
FZ Flydubai 01 Ekim 2023
Doha Moskova 9.962 TL
Satın Al
PC Pegasus 25 Ekim 2023
Edremit Moskova 33.673 TL
Satın Al

Adler Soçi Hakkında

Rusya’da Krasnodar Kray’de yer alan bir şehir olan Soçi’nin Karadeniz’e kıyısı vardır. Rusya’nın resmi olmayan ‘Yaz Başkenti’ olarak anılır. Müthiş bir dağlık kıyı şeridi, çakıllı plajları, sıcak güneşli günleri renkli gece yaşantısıyla senede dört milyondan daha fazla turiste ev sahipliği yapan Suçi, ülkenin en büyük ve işlek tatil yeridir. Mayıs ayından eylül ayına kadar Soçi şehrinin nüfusu ünlüler ve siyasilerin de ziyaretiyle en az iki katına çıkmaktadır. Emniyetli ve rahat bir yolculuk için sitemizdeki seferleri inceleyebilir ve güvenli bir şekilde Soçi uçak bileti satın alarak hoşnut bir yolculuk geçirebilirsiniz. Ancak bu turist kalabalığının sadece yüzde üçünü yabancılar oluşturuyor. Soçi 2014 yılında Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. Soçi şehrinde doğayı, sporu, tarihi ve plaj tatilini seven insanlar için çok sayıda ilginç mekanlar mevcuttur. Onlarca etnik kökenli insanın yaşadığı şehirde kültürel çeşitlilik çok fazladır.

Soçi Gezilecek Yerler

Eski dönemden kalan Stalinist dönem Empire Style binalar şehrin çevresinde yerleşmiştir ve tarihi mimari meraklılarının ilgisini çekmektedir. Bunun yanında Godlik Kalesi 5000’li yıllarda inşa edilmiştir ve kalenin kalıntıları kalmış olmasına rağmen şu an arkeolojik olarak hazine niteliğindedir. Stalin’in Yazlık Evi politikacılar tarafından çokça ziyaret edilmektedir ve içerisinde Stalin’in kişisel eşyaları ve balmumu heykelinin sergilendiği bir müze bulunmaktadır. Soçi şehrini ziyaret etmek ve burada güzel bir tatil geçirmek için bilet.com sitemizden Soçi uçak bileti fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve hemen biletinizi satın alabilirsiniz.
Sovyet Birliği yıkıldıktan sonra Soçi şehrine çok sayıda geleneksel anıt bırakmıştır. Bunlardan birkaçı keşfedilmesi gereken önemli sanat eserlerdir. Anchor and Cannon, Churchill, Roosevelt ve Stalin, Feat for Life anıtı bunlardan birkaçıdır.
Şehrin tarihini ve kültürünü anlamak, sanat tarzını görmek için gezilmesi gereken yerlerin başında şüphesiz müzeler gelir. Soçi’ye gitmişken görmeniz gereken müzeler şunlardır; Soçi Sanat Müzesi, Soçi Tarih Müzesi, Soçi Spor Onur Müzesi, AAC Ahşap Plastik Sanat Galerisi.
Şehrin kalabalıklığının içinde dinlenmek ve temiz hava almak için çok güzel parklar mevcuttur. Riviera Park, Dendarium, Güney Kültürleri Parkı ve Frunze Parkı size kargaşada nefeslenmenin yanı sıra ilginç bitki çeşitleri, büyüleyici bir manzara ve Rusya kültüründen esintiler sunuyor.
Şehirde doğal güzelliklerden çeşit çeşit dağlar, çocuklarla eğlenceli vakit geçirilebilecek lunapark ve su parkları gibi seçeneklerin yanında bolca festival ve şenlik de düzenleniyor.

Soçi Uçak Bileti Fiyatları

Soçi’yi ziyaret etmek için sitemiz üzerinden Soçi uçak seferleri alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Adler Soçi, Rusya Federasyonu’na bağlı bir kent merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Krasnodar Krayı bölgesine bağlı olan bu merkezi belde kentsel bir rayon olduğu verilen bilgiler arasındadır. Rayonun yüz ölçümüne göz attığımız da 1.352 kilometre yüzölçümüne sahip olduğu görülür. Yapılan nüfus sayımına göre kentte 69,100 kişinin yaşadığı tespit edilmiştir. Karadeniz kıyı bölgesinde Mzımta ırmağının ağız kısmında bulunana bu belde 1830 yılında Ruslar tarafından ele geçirilmiştir. Rusların eline geçen bu beldeye St. Duhovski adlı Rus askeri adına bir kale kurulmuştur. 1864 yılına gelindiğinde ise Çerkesya’nın Ruslar tarafından istila edilmesi ile birlikte bölgede yaşayan Çerkes kökenli insanlara etnik temizleme işlemi uygulanarak Osmanlı topraklarına geri gönderilmeleri sağlanmış ve belde tamamen Ruslara kalmıştır.

Moskova Hakkinda

Moskova, Rusya’nı başkenti olmakta ve içerisinde aynı adlı nehir geçmesinin yanında dünyanın en kalabalık metrosuna da ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça zengin bir ülke olmakta ve milyarderleri ile adı sık sık gündeme gelmektedir. Bilim ve eğitim alanında oldukça önemli kurumlara sahip olan şehir, dünya genelinde yapılan araştırmalara göre en pahalı şehir ünvanını da almaktadır. Balşoy tiyatrosu, Lenin Mozolesi ve Kızıl meydanı en önemli mekânları arasında yer alan Moskova, etnik yapısına bakıldığında Ruslar çoğunlukta olsa bile Ukrayna, tatar, ermeni, Azeri, Yahudi, Gürcü gibi pek çok milleti de barındırmaktadır. İklim olarak karasal bir iklime sahip şehirde kış aylarda don vakaları görüldüğü gibi, yaz aylarında da kavurucu sıcaklar görülebilmektedir.

Adler Sochi - Moskova Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adler Sochi - Moskova arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Adler Sochi - Moskova arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1350 KM kadardır.
Adler Sochi ve Moskova arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Adler Sochi - Moskova arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Serbia, Aeroflot, Jsc Airline Taimyr, Rossiya-Russian Airlines, S7 Airlines, Utair Aviation JSC, Jsc Nordavia, Yakutia Air Company, Ural Airlines, Nordwind Airlines firmalarıdır.
Adler Sochi - Moskova arasında Sochi Intl, Bykovo, Domodedovo, Sheremetyevo Intl, Vnukovo Intl, Zhukovsky Int havalimanları kullanılmaktadır.

Moskova Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  17°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  19°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  21°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  23°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  21°C

Haritada Moskova

Adler Sochi Havalimanları