Yol Seyahat Online Otobüs Bileti

Yol Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Yol Seyahat Hakkında

Yol Seyahat

Yol Seyahat 2009 yılında Bartın’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren de hem Bafra’dan Türkiye’nin çeşitli noktalarına hem de bu noktalardan Bafra’a yolcu taşımacılığı işini yapmaktadır.

Yol Seyahat kaliteli ve deneyimli personeli ve son teknolojiyi takip eden araç sistemiyle yolcularına keyifli bir seyahat sağlamaktadır.

Yol Seyahat Bartın, Zonguldak, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Yalova, Alanya, Antalya, Burdur ve Çorlu’da bulunan şubelerinden yolculara destek vermektedir.

Hizmet standardını sürekli olarak ölçtüren Yol Seyahat sizlere çok daha kaliteli bir yolculuk sağlamayı amaçlamaktadır.


Hizmet ve Programları

  • Yol Seyahat anlaşmalı oldukları web sitelerinden indirimli bilet alınması imkanı sağlamaktadır. Müşteriler internete firmanın adını yazarak çıkan linke tıklayıp, istediği otobüsten bilet alma ya da rezervasyon yaptırma hakkına sahiptir.
  • Yol Seyahat otobüslerinde konuklara sıcak ve soğuk pek çok içecek ikramı yapılmaktadır. İkramlar açık büfe şeklindedir. Açık büfeden bisküvi ve kraker sunumu yapılmaktadır. İkram sıklığı yol mesafesine göre değişmektedir. Yolcuların konforu için her türlü rahatlığın sağlanmasını hedefleyen Yol Seyahat ikramlarıyla da müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.
  • Yol Seyahat otobüslerinde wireless internet bulunmaktadır. Cep telefonları ya da tabletlerinizi kullanarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm koltuklarda bulunan lcd ekranlar sayesinde kişisel olarak film izleyebilir, televizyon kanalları arasında geçiş yapabilirsiniz.


Seferleri

Kalkış noktası Bartın olan Yol Seyahat’in başta Zonguldak, İsstanbul ve Ankara’ya seferleri bulunmaktadır. Ayrıca Balıkesir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Yalova, Alanya, Antalya, Burdur ve Çorlu’ya da hizmet götürülmektedir.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yol Seyahat yolcularına seyahat yapılan bölge üzerindeki konaklama tesislerinden yararlanma imkanı sunmaktadır. Mola alanlarında bulunan süper market, yöresel market, tuvalet, mescit, bebek bakım alanları, dinlenme bölümleri, restoran ve fast food seçenekleriyle yolcular bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır.


Otobüs Filosu

Yol Seyahat bünyesine 2015 senesinde kattığı Neoplan Tourliner Long, Man Fortuna Mega ve Temsa Safir VIP 2+1 koltuk düzenine sahip otobüsler ile yolcularının konfor ve güvenliğine özen göstermektedir. 

Yol Seyahat İletişim

Telefon: 444 96 55
Telefon: 03784449655

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali, Bartın

Yol Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yol Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok