Sakarya (Adapazarı) Bartın Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Bartın Otobüs Seferleri

 • Kale Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  02:30
  BARTIN
  05:45
  319,00 TL
 • Metro Turizm
  ADAPAZARI
  01:30
  BARTIN
  05:40
  299,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cide Güven Turizm
Efe Tur
Metro Turizm
Yol Seyahat

Sakarya (Adapazarı) - Bartın Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Bartın arası genellikle 3 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Bartın arasında sefer yapan otobüs firmaları Cide Güven Turizm, Efe Tur, Metro Turizm, Yol Seyahat firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Bartın otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 319 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Bartın otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Bartın Hakkında

Bartın

Bartın, il olmadan önce Zonguldak'a bağlı olan, 1991 yılında il olmuş, Karadeniz bölgesinin küçük bir ilidir. Tarihi, turistik değerleri, ormanları ve doğal güzellikleri yönünden Türkiye'nin çok önemli ve gelişmekte olan illerindedir. Bartın’da kışları yağışlı, yazları ılıman geçen Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir. Bartın ilinin ilçeleri; Amasra, Kurucaşile ve Ulus’tur. Bartın'da gezi planınızda olması gereken yerler arasında Amasra ve diğer sahil bölgeleri ilk sırada gelmelidir.

Eşsiz doğal yapısı, 3000 yıllık tarihi dokusu 1940’lı yıllardan beri Amasra’yı turizm cazibe merkezi yapmaktadır.  Bunun yanında Amasra, Çakraz, Kızılkum, Mogada, Güzelcehisar ve Bozköy bölgenin önemli diğer önemli plajlarıdır. Ayrıca bartın evleri, Amasra kalesi, Amasra Salatası, Amasra Balığı, Taşhan, Bartın Irmağı, Gürcüoluk Mağarası, Ulukaya Şelalesi, Kurucaşile Tatil Beldesi sportif etkinliklere katılabileceğiniz doğa yürüyüşü, olta balıkçılığı, sualtı dalış merkezleri de Bartın'ın önemli değerleridir.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Bartın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bartın Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -0°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  0°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  -2°C

Haritada Bartın

Bartın Hakkında

Nüfus
190.708
Plaka
74
Telefon Kodu
378