Yeşil Artvin Otobüs Bileti

Yeşil Artvin Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
İstanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1981
Firma Puanı
0 / 5

Yeşil Artvin Hakkında

Yeşil Artvin

Yeşil Artvin Turizm, Artvinli Fatih Yıldırım tarafından 1998 yılında yeniden yapılanarak, kurulmuştur. 47 araçlık bir yolcu taşıma firması olan Yeşil Artvin ilk olarak 1984 yılında bölgenin üç büyük iline seferler düzenlerken 2005 yılı itibariyle Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsın illerine her gün seferler düzenlemeye başlamıştır. Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, Adapazarı ve İzmit illerine de gün aşırı seferler düzenlenmektedir. Artvin ili merkezinden 47 aracıyla bu illere seferler düzenleyen Yeşil Artvin Ekspres, il ve ilçe merkezlerinde toplam 300 adet çalışanı ile yolcularına hizmet vermektedir. Firma ilerleyen dönemlerde günlük olarak İzmir ve Antalya illerine de seferler düzenleme çalışmaları yapmaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Yeşil Artvin Ekspres düzenlediği seferlerde yolcularına sıcak – soğuk içecek ikramları yapmaktadır. Yolcuları için koltuk arkası ekranları aracılığıyla müzik, tv ve film izleme ayrıcalığı sunaktadır. Genel müzik yayını yanında ayrıca kulaklıkla kişisel müzik ve tv izleme imkanı vermektedir. Usb girişli otobüslerinde cep telefonlarının şarj edilmesini, geniş koltuklarıyla da konforun yakalanmasını sağlamaktadır. Geniş koltukları ve geniş koltuk arkası ekranları ile son model otobüs konforu yakalanması sağlanmaktadır.
 

Seferleri

Yeşil Artvin Ekspres, Artvin ili ve ilçelerinden kalkan otobüsleri ile birçok ile seferler düzenlemektedir. Otobüsleri Artvin ili ve ilçeleri yanında Rize ili ve Trabzon ili ve ilçelerinden de hareketle yolcularını diğer bölge il – ilçelerine ve Türkiye’de birçok il merkezine taşımaktadır.  Yeşil Artvin Ekspres Ankara, Bursa, Çorum, Erzurum, Eskişehir, İzmit, İstanbul, Kırıkkale, Samsun il ve ilçelerine her gün seferler düzenlemektedir. Ayrıca her gün komşu illeri Erzurum, Ardahan, Rize ve Trabzon il ve ilçelerine, Artvin merkez ve ilçelerinden seferler düzenleyerek yolcularını taşımaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yeşil Artvin Ekspres düzenlediği seferlerde Artvin – Ankara yolcularına, Rize ilinde Şampiyon, Giresun Gülyalı Hüsem, Merzifon Güngör, Sungurlu Ulusoy Dağ ve Sivrihisar Yücel dinlenme tesislerinde yolcularına fastfood, yemek, market ve özel ihtiyaçlar için molalar vermektedir. Aynı hizmetleri veren Artvin – İstanbul seferlerinde, Tosya Onur ve Düzce Tursan dinlenme tesisleri de firmanın yolcularına ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.
           

Otobüs Filosu

Yeşil Artvin Ekspres firmasına ait toplam 47 otobüs ile birçok ile sefer düzenlemektedir. Araçlarının çoğunluğu; Mercedes-Benz O 403, Mercedes-Benz Travego 15 marka otobüslerden oluşmaktadır. 

Yeşil Artvin İletişim

Telefon: (0466)-212-61-61
Telefon: 04662126161
Telefon: 04662121838
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi Keskin İşh. 36/B ARTVİN

Yeşil Artvin Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Yeşil Artvin SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Yeşil Artvin firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Yeşil Artvin firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Yeşil Artvin otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Yeşil Artvin otobüs firmasında da geçerlidir.
Yeşil Artvin otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Yeşil Artvin biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Yeşil Artvin otobüs biletini alabilirsiniz.
Yeşil Artvin otobüs firması başlıca Artvin, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 16 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Yeşil Artvin otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Yeşil Artvin Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok