Yeşil Artvin Online Otobüs Bileti

Yeşil Artvin En Popüler Otobüs Seferleri


Yeşil Artvin Hakkında

Yeşil Artvin

Yeşil Artvin Turizm, Artvinli Fatih Yıldırım tarafından 1998 yılında yeniden yapılanarak, kurulmuştur. 47 araçlık bir yolcu taşıma firması olan Yeşil Artvin ilk olarak 1984 yılında bölgenin üç büyük iline seferler düzenlerken 2005 yılı itibariyle Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsın illerine her gün seferler düzenlemeye başlamıştır. Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, Adapazarı ve İzmit illerine de gün aşırı seferler düzenlenmektedir. Artvin ili merkezinden 47 aracıyla bu illere seferler düzenleyen Yeşil Artvin Ekspres, il ve ilçe merkezlerinde toplam 300 adet çalışanı ile yolcularına hizmet vermektedir. Firma ilerleyen dönemlerde günlük olarak İzmir ve Antalya illerine de seferler düzenleme çalışmaları yapmaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Yeşil Artvin Ekspres düzenlediği seferlerde yolcularına sıcak – soğuk içecek ikramları yapmaktadır. Yolcuları için koltuk arkası ekranları aracılığıyla müzik, tv ve film izleme ayrıcalığı sunaktadır. Genel müzik yayını yanında ayrıca kulaklıkla kişisel müzik ve tv izleme imkanı vermektedir. Usb girişli otobüslerinde cep telefonlarının şarj edilmesini, geniş koltuklarıyla da konforun yakalanmasını sağlamaktadır. Geniş koltukları ve geniş koltuk arkası ekranları ile son model otobüs konforu yakalanması sağlanmaktadır.
 

Seferleri

Yeşil Artvin Ekspres, Artvin ili ve ilçelerinden kalkan otobüsleri ile birçok ile seferler düzenlemektedir. Otobüsleri Artvin ili ve ilçeleri yanında Rize ili ve Trabzon ili ve ilçelerinden de hareketle yolcularını diğer bölge il – ilçelerine ve Türkiye’de birçok il merkezine taşımaktadır.  Yeşil Artvin Ekspres Ankara, Bursa, Çorum, Erzurum, Eskişehir, İzmit, İstanbul, Kırıkkale, Samsun il ve ilçelerine her gün seferler düzenlemektedir. Ayrıca her gün komşu illeri Erzurum, Ardahan, Rize ve Trabzon il ve ilçelerine, Artvin merkez ve ilçelerinden seferler düzenleyerek yolcularını taşımaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yeşil Artvin Ekspres düzenlediği seferlerde Artvin – Ankara yolcularına, Rize ilinde Şampiyon, Giresun Gülyalı Hüsem, Merzifon Güngör, Sungurlu Ulusoy Dağ ve Sivrihisar Yücel dinlenme tesislerinde yolcularına fastfood, yemek, market ve özel ihtiyaçlar için molalar vermektedir. Aynı hizmetleri veren Artvin – İstanbul seferlerinde, Tosya Onur ve Düzce Tursan dinlenme tesisleri de firmanın yolcularına ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.
           

Otobüs Filosu

Yeşil Artvin Ekspres firmasına ait toplam 47 otobüs ile birçok ile sefer düzenlemektedir. Araçlarının çoğunluğu; Mercedes-Benz O 403, Mercedes-Benz Travego 15 marka otobüslerden oluşmaktadır. 

Yeşil Artvin İletişim

Telefon: (0466)-212-61-61
Telefon: 04662126161
Telefon: 04662121838
E-Posta: bilgi@yesilartvinekspres.com.tr
Website:

Adres:
Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi Keskin İşh. 36/B ARTVİN

Yeşil Artvin En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeşil Artvin Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok