Giresun - Kırıkkale Otobüs Bileti

Giresun - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Fındıkkale Turizm
  GIRESUN
  08:30
  KIRIKKALE
  17:20
  86 TL
 • Metro Turizm
  GIRESUN
  10:00
  KIRIKKALE
  19:35
  95 TL
 • Sahil Seyahat
  GIRESUN
  12:45
  KIRIKKALE
  21:35
  90 TL
 • Metro Turizm
  GIRESUN
  14:30
  KIRIKKALE
  23:49
  95 TL
 • Fındıkkale Turizm
  GIRESUN
  20:30
  KIRIKKALE
  05:20
  86 TL
 • Lüks Gümüşhane
  GIRESUN
  21:00
  KIRIKKALE
  04:50
  105 TL

Giresun - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ulusoy Seyahat
Fındıkkale Turizm
Ali Osman Ulusoy
Metro Turizm
Sahil Seyahat
Yeşil Artvin

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden olan Giresun, köklü tarihi ve liman kenti olması nedeniyle her zaman önemliydi.

Fındık üretiminde önemli bir potansiyele sahip olan bu kentte, bir yarımada görünümü hakimdir. Şehir merkezi Aksu ve Batlama arasına kurulmuştur ve Giresun Adası bu merkezde yer alır.

Ayrıca kiraz meyvesinin dünyaya bu kentten yayıldığı kabul edilmektedir. 1923 yılında il olan ve merkezi Tirebolu ilçesi olan bu kent, engebeli yer şekillerine sahiptir. Ordu ve Trabzon’a her yarım saatte bir dolmuş bulunmaktadır ve bu şehirlere ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Giresun ilinde 16 ilçe, 17 belde, 534 köy vardır. Ayrıca Giresun Üniversitesi de kentin ekonomisini canlandırmıştır. Tirebolu plajları, turistik merkezleri oldukça önemlidir.

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

En Popüler Giresun - Kırıkkale Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kırıkkale Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  2°C
 • açık
  Çar
  açık
  1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  5°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
0
Plaka
71
Telefon Kodu
318