29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Uşak - Tunceli Otobüs Bileti

Uşak - Tunceli Otobüs Seferleri

 • Tuncelililer
  UŞAK
  16:30
  TUNCELI
  10:20
  180 TL
Tümünü Göster

Uşak - Tunceli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Tuncelililer

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

En Popüler Uşak - Tunceli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tunceli Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  16°C
 • açık
  Cmt
  açık
  18°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  19°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  16°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  13°C

Haritada Tunceli

Tunceli Hakkında

Nüfus
86.076
Plaka
62
Telefon Kodu
428