Uşak - Giresun Otobüs Bileti

Uşak - Giresun Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  UŞAK OTOGARI
  15:00
  GIRESUN OTOGARI
  06:15
  160 TL
 • Lüks Karadeniz Seyahat
  UŞAK OTOGARI
  15:00
  GIRESUN OTOGARI
  05:15
  155 TL
 • Sahil Seyahat
  UŞAK OTOGARI
  15:45
  GIRESUN OTOGARI
  07:00
  150 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  UŞAK
  16:15
  GIRESUN
  08:35
  170 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  UŞAK OTOGARI
  16:45
  GIRESUN OTOGARI
  07:45
  160 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  UŞAK
  17:00
  GIRESUN
  12:20
  180 TL
 • Metro Turizm
  UŞAK
  18:30
  GIRESUN
  09:20
  185 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  UŞAK OTOGARI
  19:15
  GIRESUN OTOGARI
  09:45
  160 TL
 • Fındıkkale Turizm
  UŞAK
  20:30
  GIRESUN
  12:30
  170 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  UŞAK OTOGARI
  15:00
  GIRESUN OTOGARI
  06:15
  160 TL
 • Lüks Karadeniz Seyahat
  UŞAK OTOGARI
  15:00
  GIRESUN OTOGARI
  05:15
  155 TL
 • Sahil Seyahat
  UŞAK OTOGARI
  15:30
  GIRESUN OTOGARI
  06:45
  150 TL
Tümünü Göster

Uşak - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Sahil Seyahat
Ulusoy Seyahat

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Uşak - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  13°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  3°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  3°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454