Tufanbeyli Anadolu Turizm Online Otobüs Bileti

Tufanbeyli Anadolu Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Tufanbeyli Anadolu Turizm Hakkında

Tufanbeyli Anadolu Turizm

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Anadolu Tufanbeyli Turizm kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir. Firmamızın vizyonu ve misyonuna uygun olarak sloganı “Yola bizimle çıkın”dır.

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Anadolu Tufanbeyli Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca futbol sever yolcularımız için de HD kalitede maç izleyebilirler. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her yerinden müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden çevrimiçi olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz çevrimiçi olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız maddi manevi sorumluluk kabul etmemektedir. Kıymeti bilinmeyen veya paha biçilemeyen eşyalarınız kaybolduğunda iki bilet ücreti şeklinde firmamız tarafından ödenmemektedir.

Otobüs Filosu

Anadolu Tufanbeyli Turizm olarak yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir.
 

Tufanbeyli Anadolu Turizm İletişim

Telefon: 0322 321 55 99
Telefon: 03269998

Adres:
Cumhuriyet Mahallesi, Saimbeyli Caddesi, No: 34, Tufanbeyli, Adana

Tufanbeyli Anadolu Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tufanbeyli Anadolu Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok