Sıla Ardahan Kalesi Online Otobüs Bileti

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında

Sıla Ardahan Kalesi

Sıla Ardahan Kalesi, 1975 yılından yolcularına hizmet sunmaya başlamış bir firmadır. Uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübeyle halen otobüs ve turizm sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Firma faaliyette olduğu her yıl hizmet kalitesini daha da arttıran seçeneklerden biridir. Sıla Ardahan Kalesi otobüs bileti online satın alınması halinde çok daha uygun fiyatlı olmaktadır.
 
 Uzun seneler boyunca özellikle İstanbul'dan Ardahan ve çevresindeki illere yolcu taşıyan bir firma ola gelmiştir. Sıla Ardahan Kalesi, günümüzde iş ortaklarıyla birlikte yaklaşık 500 kişilik büyük bir aile haline gelmiştir. Firma toplamda 15 il, 40 ilçe ve 25 bilet satış noktasına sahiptir. Dünden bugüne yolcu memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren otobüs ve turizm firması olarak Türkiye'nin önemli markalarındandır.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Sıla Ardahan Kalesi; Ardahan'dan İstanbul'a, Bursa'dan Ankara'ya çeşitli şehirlere erişilebilir bir marka konumunda bulunmaktadır. Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutan şirketlerden biri durumundadır.
 
 Sıla Ardahan Kalesi, sektöre hizmet standardı belirleme noktasında öncü olan firmalardan biridir. Türkiye'nin şehirler arası gerçekleştirilen yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler katmayı başarmıştır. Uzun yıllara yayılan tecrübeyle günümüz yolcu ihtiyaçlarını en doğru anlamakta olan bir firmadır.
 
 Bu noktada yolcu memnuniyeti için personel ve donanım bakımından çok yüksek hizmet kalitesine sahiptir. Yolcularını Türkiye'nin pek çok noktasına ulaştıran seçeneklerden biridir. Bu anlamda düzenlediği pek çok sefer bulunmaktadır. Bu seferlerden en popüler olanları sıralamak gerekirse;
 
 - Erzurum ve İstanbul arası otobüs seferleri,
 - Erzincan ve İstanbul arası otobüs seferleri,
 - Erzincan ve Sakarya (Adapazarı) arası otobüs seferleri,
 - Gebze ve Akşar arası otobüs seferleri,
 - Gebze ve Göle arası otobüs seferleri,
 - İstanbul ve Ardahan arası otobüs seferleri,
 - İstanbul ve Erzincan arası otobüs seferleri,
 - İstanbul ve Oltu arası otobüs seferleri,
 - Sakarya (Adapazarı) ve Erbaa arası otobüs seferleri,
 - Suşehri ve İzmit (Kocaeli)arası otobüs seferleri,
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Sıla Ardahan Kalesi müşterilerine sunmakta olduğu seyahat kalitesini her geçen gün arttıran firmalar arasında bulunur. Bu hususta sürekli olarak kendisini yolcularının ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte geliştirmektedir.
 
 Sıla Ardahan Kalesi, ortalama olarak 6 araçlık genç ve konforlu bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede de yolcularına son derece güvenilir ve yüksek konfor düzeyine sahip olan seyahatler sunmaktadır. Firmanın otobüslerinin her birinde konforlu seyahati mümkün kılan tasarımlarda koltuklar barındırmaktadır. Mercedes marka modern ve konforlu otobüsleriyle seferlerini sürdüren firmalar arasındadır.
 

 Servis İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Sıla Ardahan Kalesi, yolcularına seyahatleri boyunca önemli hizmet ve olanaklar sunan firmalar arasındadır. Yolcuların seyahatlerini daha keyifli şekilde geçirmeleri adına araç içi ikramlar sunan firma seçeneklerinden biridir.
 
 Sıla Ardahan Kalesi otobüslerinde yolcuların kullanımına sunulan araç içi internet bağlantısı bulunur. Buna ek olarak koltuk arkası ekranlarda yolcuların kullanımına sunulan olanaklar arasındadır.
 

Sıla Ardahan Kalesi İletişim

Telefon: 0535 612 22 06
E-Posta: info@silaardahankalesi.com
Website:

Adres:
Altıntepesi Mah. Yahya Kemal Caddesi 15 Temmuz Otogarı PERON :124 Bayrampaşa - İstanbul

Sıla Ardahan Kalesi En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.5

2 Değerlendirme

O****

****

04-08-2022

Şöförler 10 numara muavin arkadaş efsane zaten çok sevimli memnun kaldım kazasız belasız yolculuklar diliyorum


A****

B****

07-06-2022

Biraz gecikmelide olsa yolculuğumuzu kazasız belasız bitirdik