Show Time Turizm Online Otobüs Bileti

Show Time Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Show Time Turizm Hakkında

Show Time Turizm

Seyahat sektöründe uzun yıllardır hizmetlerine devam eden Show Time Turizm, kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle sektörün öncüsü olma hedefindedir. Son teknolojiyi, bilişimi bünyesinde taşıyarak müşterilerine sunmak firmanın temel amacıdır.

Show Time Turizm Seferleri

Zamanında ve güvenli seyahat ilkesiyle hareket eden Show Time Turizm, İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Balıkesir, Bursa, Isparta, İzmir, Kütahya, Manavgat, Söke Susurluk gibi bazı merkezlere düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Show Time Turizm Seyahat Hizmetleri

Hijyenin ön planda olduğu firmada seyahatlerde yolculara birçok farklı çeşitte açık büfe içecek ve kek, kraker benzeri atıştırmalık imkânı sunulur. Ayrıca, yolculuk sırasında sıkılan yolcular için TV,  internet imkânıyla ve kişiye özel müzik dinleme alanıyla bu sorunu giderebilirler.  

Show Time Turizm Firma Politikası

Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekiple birlikte uluslar arası taşımacılık standartlarına uygun,  insani değerlere bağlı, daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak firma genel politikasıdır.

Emin adımlarla yükselen Show Time Turizm Seyahat, müşterileri için en iyi çözüm ortağı olmayı hedefler. Zamanında ulaşımın öncelikli olduğu tüm seyahatlerde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı benimsenir. Her biri alanında eğitimli olan personelleriyle ve yüksek motivasyonlu çalışmalarıyla ekstra çaba sarf eden firma, daima gelişerek, teknolojinin de nimetlerinden yararlanarak hizmetlerini sürdürür. Bu esnada çevreye ve insana saygı anlayışından ödün vermeyen firma, müşteri memnuniyetini odak noktası olarak almıştır.

Show Time Turizm İletişim

Telefon: 444 31 79
Telefon: 03122240434
Fax 3122240361
E-Posta: bilgi@showtimeturizm.com

Adres:
Beştepeler Mahallesi, Mevlana Bulvarı, Aşti Sitesi, No: 82-130, Yenimahalle, Ankara

Show Time Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Show Time Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

H****

***

01-08-2020

30.07.2020 tarihinde esenler otogardan afyona bilet aldım binmez olsaydım. Araç eski aracın kliması çalışmıyordu yan ızgaralarından sıcak hava geliyordu aracın içi o kadar havasız Dı ki tavan havalandırmasıyla bizi bu sıcak da 9 saat yolculuk yaptırdılar aracın içi çok kötüydü televizyonlar arızalı sosyal mesafe kuralına kesinlikle uyulmadı maskesiz yolcu ve araç görevlisi vardı. Tanımadığımız insaları yanımıza oturtrular tek kelimeyle rezalet köy otobüsü gibi her yerde durarak tam 4 saat gecikmeli gitti siz siz olun mecbur kalsanız dahi binmeyin faiş bilet fiyatı da cabası


M****

Y****

14-07-2020

Kesinlikle konforsuz.. oturdugum koltugun sigara izmaritleri vardi. Gideceginiz yere rahat en az 40 dakika gec gidiyorsunuz. Ve daha niceleri