Şanal Turizm Online Otobüs Bileti

Şanal Turizm Hakkında

Şanal Turizm

1901 Yılında doğan Kırşehir’in Mucur ilçesinde doğan Ömer Şanal için hayat ilkokuldan sonra başlamış. Askere gidene kadar zor günler yaşamış.

Askere gitme çağına kadar kardeşleriyle nakliyecilik işi yapan Şanal askerden sonra da işine devam etmiştir. 1968 yılında üretilen 0302 model otobüslerle yoluna devam etmiştir. Şirketin yönetim kurulu başkanı olarak devam etmiştir.

Şu an 3. kuşak tarafından yönetilen firma halen başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Hizmet ve Programlar

Şanal Kırşehir Turizm acentesinin kendine özel uygulaması vardır. Hem android ile hem de ios ile uyumlu olan bu programda daha rahat şekilde bilet işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yolcum nerede sayfası ile yolculuk yapılan otobüsün konumunu görebilirsiniz.

Ayrıca otobüslerde bol köpüklü kahve ikramı da yapılmaktadır. Otobüste bulunan Wifi sayesinde internete bağlanıp dilediğiniz şekilde gezinebilirsiniz. Lig tv ayrıcalığı ile maçları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Her koltukta bulunan televizyondan istediğiniz kanalı izleyerek yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca size verilen kulaklık ile her tarza uygun müziklerden dinleyebilirsiniz. Namaz vakitlerinde durup ibadetlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Otobüslerde bulunan tuvaletler sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Son model olan otobüslerde toz ve parçacıkları temizleyen, soluduğunuz havayı temizleyen klima teknolojisi vardır. Geniş aralıklı ergonomik koltuklar sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz
 

Seferleri

Kırşehir Şanal Turizm’in ana hareket merkezi Kırşehir olup, İç Anadolu ve Marmara bölgelerine seferler düzenlemektedir. İç Anadolu’da Ankara ve Kayseri’ye günlük, Kırıkkale ve Kırşehir’e günde 2 kez seferler düzenlenmektedir. Marmara’da Sakarya ve İstanbul’a günlük seferler düzenlenir.
 

Otobüs Filosu

Kırşehir Şanal Turizm’in Temsa Daimond, Cıtylıner, Travego 15 SHD, Travego 17 SHD, Setra S416 HDH, Fortuna Mega Man modellerinde olmak üzere toplam 42 adet otobüsü vardır.

Şanal Turizm İletişim

Telefon: (0386)-212-80-40
Telefon: 03862128040
Telefon: 03862526510
Fax 3862135708
E-Posta: bilgi@kirsehirsanal.com
Website:

Adres:
Yenice Mahallesi, Alay Bey Sokağı, Şanal Ekmek Fabrikası, Mucur, Kırşehir

Şanal Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şanal Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok